menusearch
samaakilam.ir

نمایندگی رسمی شرکتهای اروپا و آمریکا در ایلام

به وب سایت رسمی کلینیک تخصصی شنوایی و سمعک مرکزی ایلام خوش آمدید

(11)
(0)
نمایندگی رسمی شرکتهای اروپا و آمریکا در ایلام

کلینیک تخصصی شنوایی و سمعک ایلام نمایندگی رسمی شرکتهای ساخت سمعک اروپا و آمریکا در استان ایلام

 

 

 

سمعک زیمنس : SIEMENS

اگر از شما بپرسند که مخترع خودرو کیست؟ احتمالا می گویید: «کارل بنز» امروزه خودروهای بنز در سراسر دنیا شناخته شده هستند و در همه کشورها اعتبار فوق العاده ای نیز دارند. در مورد سمعک زیمنس نیز چنین قضیه ای صادق است. شواهد گواه بر این است که اولین سمعک، در سال ۱۸۷۸ با توسعه رسیور تلفنی اختراع شد. مخترع این سمعک شخصی بود به نام ورنر ورن زیمنس (Werner Von Siemens). در سال ۱۹۱۳ زیمنس آغازگر اولین خط تولید سمعک شد. جالب است بدانید که برند زمینس هم مانند برند بنز متعلق به کشور آلمان است.

همان گونه که گفتیم، تمامی برندهایی که در این جا می آوریم معتبر بوده و رقابت تنگاتنگی دارند. با این حال به جرئت می توان گفت که سمعک زیمنس به دلیل سابقه بیش از ۱۳۰ ساله خود، معروف ترین و شناخته شده ترین سمعک در جهان محسوب می شود.

سمعک زیمنس دو ویژگی فوق العاده دارد که به دلیل این دو ویژگی از محبوبیت ویژه ای برخوردار می باشد. اولین ویژگی پایبندی شدید به تعهدات و تلاش صادقانه برای بهبود سطح شنوایی است.

دومین ویژگی برند زیمنس، استفاده از تکنولوژی های روز دنیا در سمعک است. زیمنس به این سو گرایش دارد که سال به سال، کیفیت محصولش را بالا ببرد. به عنوان مثال موارد زیر را می توان دید:

در سال ۲۰۱۰ زیمنس از نسل جدید سمعک ها با یک تکنولوژی به نام BestSound Technology رونمایی کرد.

در سال ۲۰۱۴ زمنیس با نسل جدید BestSound Technology، یک فناری جدید به نام binax را در سمعک ها معرفی کرد و سمعک ها را آپیدیت به روزرسانی نمود.

همان گونه که مشاهده می کنید، این سمعک سال به سال در حال استفاده از تکنولوژی روز دنیا بوده و به همین دلیل است که این نوع سمعک محبوبیت فراوانی دارد.

نکته ای درباره سمعک زیمنس: اگر چه شرکت زیمنس در حقیقت قدیمی ترین شرکت تولیدکننده سمعک می باشد، اما این شرکت در نهایت پس از سال ها نوآوری در سال ۲۰۱۵ واحد تولید سمعک خود را به شرکت سیوانتوس (Sivantos) واگذار نمود. در حال حاضر، برند زیمنس در زمینه تولیدات و تجهیزات شنوایی با نام سیگنیا (Signia) عرضه می گردد.

 

سمعک ویدکس : WIDEX
 

تاریخچه شرکت سمعک ویدکس به سال ۱۹۵۶ باز می گردد. این شرکت به همت آقایان توفهلم و وسترمن در کشور دانمارک تاسیس گردید. سمعک ویدکس نیز در سراسر دنیا بسیار شناخته شده است. این سمعک در حال حاضر در بیش از ۱۵۰ کشور دارای نمایندگی توزیع محصولات و همچنین خدمات پس از فروش می باشد.

علاوه بر آن، این کمپانی عظیم با بیش از نیم قرن تجربه در زمینه تولید و عرضه سمعک، از پیشگامات طراحی و تولید جدیدترین سمعک های دیجیتال روز دنیا است.

بسیاری سمعک های اخیر این کمپانی به صورت هوشمند و مجهز به تکنولوژی وایرلس بوده و از این رو محبوبیت فراوانی دارد.

این سمعک نیز برای تکنولوژی روز دنیا اهمیت فوق العاده ای قائل است.در سال ۲۰۱۵ ، ویدکس موفق شد یکه نسل متفاوتی از سمعک های فراهوشمند را به بازار عرضه نماید.

ویدکس مدعی است که یک تکنولوژی انحصاری منحصر به خود به نام Universal program Sound class technology را داراست.


سمعک اتیکن  : OTICON
 

تاریخچه سمعک اتیکن به سال ۱۹۰۴ باز می گردد. این شرکت توسط Hans Demant تاسیس گردید. این سمعک در دهه های ۶۰ و ۷۰ میلادی به عنوان شرکت پیشرو در صنعت سمعک و وسایل کمک شنوایی شناخته شد.

این کمپانی یک شعار ساده و بسیار جالب دارد که هر خریدار سمعک، با شنیدن آن به سوی این کمپانی جلب می گردد. این شعار همیشه زیر برند اتیکن نقش بسته است:

«PEOPLE FIRST»

معادل آن به فارسی می شود: «اول مردم» یا «اول کاربر»

به عبارتی این کمپانی بر این عقیده است که طراحی و ساخت بهترین سمعک، به چیزی فراتر و عالی تر از تکنولوژی و ادیولوژی نیاز دارد. مثلا فرض ممکن است که یک تکنولوژی روی سمعک ایجاد شود و این تکنولوژی هزینه سمعک را بالا ببرد. اما هنگامی که از کاربر سمعک می پرسیم با این تکنولوژی راحت هستی؟ در پاسخ می گوید: «نه این تکنولوژی برای من هیچ فرقی ندارد.» یا مثلا : «این تکنولوژی جدید هم گران تر است و اصلا هم با آن راحت نیستم و احساس بدی دارم»

کمپانی اتیکن بر این عقیده است که مهم ترین نکته، عقیده مردم و کاربران سمعک است.

البته در کنار این مورد باید بگوییم که این کمپانی نه تنها با تکنولوژی ها بیگانه نیست بلکه خود اولین سمعک اتوماتیک را در سال ۱۹۹۱ به دنیا عرضه نمود. در کنار همه این ها، کمپانی اتیکن معرفی تکنولوژی پیشرفته دیجیتالی و هوش مصنوعی را انجام داد. این کمپانی دارای مراکز تحقیقاتی پیشرفته برای ایجاد نوآوری در سیستم شنوایی در کشور دانمارک می باشد.

به دلیل این که این کمپانی به راحتی کاربر و تکنولوژی روز دنیا (یعنی تکنولوژی مفید که کاربر با آن احساس بهتری بکند نه هر نوع تکنولوژی) جزء بهترین برندهای روز دنیا محسوب می شود.

 

سمعک فوناک : PHONAK
 

سمعک فوناک یکی از شناخته شده ترین سمعک های دنیا است که تاریخچه ساخت آن به سال ۱۹۴۷ و کشور سوئیس باز می گردد. در ابتدا نام کمپانی elektroakustikr fur AG بود اما در نهایت به  نام phonak AG تغییر یافت.

در حال حاضر در میان متخصصین عمل شنوایی، فوناک نامی شناخته شده است. این سمعک در سالیان دراز فعالیت خود همواره به نیازهای افراد کم شنوا حساسیت بسیاری نشان داده است.

این شرکت از دانشمندان و نخبگان شنوایی شناسی برتر دنیا در کادر خود استفاده کرده و به همین دلیل برندی رو به رشد تلقی می گردد.

این سمعک مانند سمعک اتیکن، شعاری زیبا را در کنار برند خود دارد:

«LIFE IS ON»

به معنای

«زندگی جاری است»

نکته دیگر درباره سمعک فوناک، بهره گیری از تکنولوژی های روز دنیا است. به عنوان مثال این سمعک در سال ۲۰۱۰ از یک تکنولوژی جدید به نام Spice+ شروع به بهره برداری کرد که هماهنگی و هارمونی فوق العاده ای داشت. کاربران می گفتند که با استفاده از سمعک های مجهز به این تکنولوژی در محیط های پر سر و صدا بسیار راحت هستند.

اما این کمپانی نیز لحظه به لحظه راه تحقیق و توسعه را پیش گرفته و آن را ادامه می دهد. مثلا در اواخر سال ۲۰۱۳ سیستم پردازشی خود را متحول کرد و محصولات جدیدی به نام Phonak Quest رونه بازار ساخت.

این روند استفاده از تکنولوژی به قدری برای فوناک اهمیت داشت که در اوایل سال ۲۰۱۵ از یک تکنولوژی جدید به نام Venture رونمایی کرد.

برند فوناک از جمله برندهایی است که لحظه به لحظه در حال ارائه تکنولوژی روز دنیا به کاربران خود در کشورهای مختلف است.

 

سمعک یونیترون : Unitron
 

کمپانی سمعک یونیترون کانادا با هدف ارتقا کیفیت زندگی برای افراد کم شنوا، در سال ۱۹۶۴ فعالیت خود را در زمینه ی ارائه ی سمعک های با کیفیت آغاز نمود سمعک یونیترون یکی از موفق ترین کمپانی های تولید کننده ملزومات شنوایی در سطح جهان می باشد .

سمعک یونیترون در ۲۰ کشور جهان دارای نمایندگی می باشد که انواع خدمات از قبیل فروش و تعمیرات و خدمات پس از فروش انواع سمعک را بر عهده دارند .

انواع محصولات سمعک یونیترون به بیش از ۴۵ کشور جهان عرضه می شود و تمامی سمعک های این کمپانی بر طبق استاندارد های ساخت سمعک و بررسی های مداوم توسط متخصصین در این زمینه ساخته  و تولید می شوند . نکته ی قابل توجه این است که تمامی تولیدات کمپانی سمعک یونیترون علاوه بر تست صحت محصول در ازمایشگاه توسط افراد کم شنوا نیز تست می گردد، در واقع توسط بیماران تست شده و در صورت مناسب بودن و رضایت و عملکرد درست به بازار جهانی عرضه می شوند.


سمعک استارکی : Starkey
 

استارکی، برند سمعکی بسیار معروف و خوش آوازه از کشور آمریکا است. تاریخچه ساخت این نوع سمعک، به سال ۱۹۶۷ باز می گردد. در این سال، استارکی آمریکا کار با با تعمیرات سمعک شروع کرد، اما با پیشرفت چشم گیری تبدیل به یکی از بزرگ ترین کمپانی های سمعک دنیا شد و به شکل امروزی درآمد.

این شرکت از همان سال ۱۹۶۷ در شروع کار خود، سمعک را با دوره آزمایش ۹۰ روزه و هم چنین گارانتی عرضه نمود. به مرور تیم متخصصان شنوایی نیز به این شرکت پیوستند و متعد شدند که مناسب ترین راه حال را به جهت فراهم نمودن شنوایی بهتر در راستای ارتقاء ارتباطات اجتماعی افراد ارائه نمایند.

این شرکت آمریکایی و خوش نام سمعک، برای مسائل تحقیق و توسعه و پیشرفت تکنولوژی خود اهمیت ویژه ای قائل بوده و به همین دلیل همیشه تکنولوژی روز دنیا را در سمعک خود ارائه می دهد.

مثلا در اوایل سال ۲۰۱۳، این شرکت سمعک   Xino Tinnitusبا تکنولوژی Multiflex Tinnitus را برای بیماران مبتلا به وزوز گوش ارائه داد. هم چنین سری سوم سمعک داخل گوشی وایرلس با سیستم عامل BluWave 3.0 را عرضه نمود.

سمعک استارکی

در سال ۲۰۱۴ سمعکی به نام Halo ارائه شد که با گوشی های اپل همگام سازی (sync) می شد. این سمعک می تواند به صورت بسیار عالی به محصولات ایفون، ای پد و ای پاد شرکت اپل اتصال یافته و از طریق آن می توانید موسیقی بشنوید و یا از طریق سمعک با تلفن همراه خود مکالمه نمایید.

در سال ۲۰۱۵ استارکی، سمعک هوشمند و وایرلس سری Z را ارائه داد. هم چنین در سال ژانویه سال ۲۰۱۶ این شرکت با شرکت Bragi همکاری را شروع نموده و اولین هدفون هوشمند جهان به نام Dash را عرضه کرد. در همین سال، چندین سمعک از جمله سمعک وایرلس Halo2 با سازگاری فوق العاده با آیفون ارائه شد.

همان گونه که مشاهده می کنید، برند امریکایی استارکی هر سال در جهت آخرین تکنولوژی ها گام برداشته و این برند سمعک، هر ساله تکنولوژی فوق العاده ای برای ارائه دارد.

 

سمعک بلتون : Beltone
 

سمعک بلتون نیز از آن دسته سمعک های خوش نام در صنعت تولید و عرضه سمعک شناخته می شود. این برند، تاریخچه ای دیرینه داشته و گفته می شود که تاسیس کمپانی رسمی آن در ایالات متحده امریکا به سال ۱۹۴۰ باز می گردد.

سمعک بلتون، کمپانی موفق و به روز بود و در سال ۲۰۱۳ در نمایشگاه جهانی EUHA در هانوفر با ارائه تکنولوژی نوین Ear to Ear Communication موفق به دریافت جایزه برترین تکنولوژی روز سمعک دنیا گردید. بسیاری به علت ارائه تکنولوژی شنوایی سه بعدی ارائه شده از سوی این کمپانی، کمپانی بلتون را یکی از بهترین کمپانی های تولید و عرضه سمعک بر می شمارند 

نمایندگی شرکت بلتون در ایلام
 نمایندگی شرکت استارکی در ایلام
 نمایندگی شرکت ویدکس در ایلام
نمایندگی شرکت فوناک در ایلام
 نمایندگی شرکت اتیکن در ایلام
 نمایندگی شرکت برنافن در ایلام
نمایندگی شرکت سونیک در ایلام
 نمایندگی شرکت ریساند در ایلام
نمایندگی شرکت یونیترون در ایلام
نمایندگی شرکت سیگنیا در ایلام
 نمایندگی شرکت زیمنس در ایلام
نمایندگی شرکت رکستون در ایلام
نمایندگی رسمی شرکت هنساتون در ایلام