menusearch
samaakilam.ir

نمایندگی رسمی شرکتهای اروپا و آمریکا در ایلام

به وب سایت رسمی کلینیک تخصصی شنوایی و سمعک مرکزی ایلام خوش آمدید

(11)
(0)
نمایندگی رسمی شرکتهای اروپا و آمریکا در ایلام

کلینیک تخصصی شنوایی و سمعک ایلام نمایندگی رسمی شرکتهای ساخت سمعک اروپا و آمریکا در استان ایلام

 

 

 

سمعک زیمنس : SIEMENS

اگر از شما بپرسند که مخترع خودرو کیست؟ احتمالا می گویید: «کارل بنز» امروزه خودروهای بنز در سراسر دنیا شناخته شده هستند و در همه کشورها اعتبار فوق العاده ای نیز دارند. در مورد سمعک زیمنس نیز چنین قضیه ای صادق است. شواهد گواه بر این است که اولین سمعک، در سال ۱۸۷۸ با توسعه رسیور تلفنی اختراع شد. مخترع این سمعک شخصی بود به نام ورنر ورن زیمنس (Werner Von Siemens). در سال ۱۹۱۳ زیمنس آغازگر اولین خط تولید سمعک شد. جالب است بدانید که برند زمینس هم مانند برند بنز متعلق به کشور آلمان است.

همان گونه که گفتیم، تمامی برندهایی که در این جا می آوریم معتبر بوده و رقابت تنگاتنگی دارند. با این حال به جرئت می توان گفت که سمعک زیمنس به دلیل سابقه بیش از ۱۳۰ ساله خود، معروف ترین و شناخته شده ترین سمعک در جهان محسوب می شود.

سمعک زیمنس دو ویژگی فوق العاده دارد که به دلیل این دو ویژگی از محبوبیت ویژه ای برخوردار می باشد. اولین ویژگی پایبندی شدید به تعهدات و تلاش صادقانه برای بهبود سطح شنوایی است.

دومین ویژگی برند زیمنس، استفاده از تکنولوژی های روز دنیا در سمعک است. زیمنس به این سو گرایش دارد که سال به سال، کیفیت محصولش را بالا ببرد. به عنوان مثال موارد زیر را می توان دید:

در سال ۲۰۱۰ زیمنس از نسل جدید سمعک ها با یک تکنولوژی به نام BestSound Technology رونمایی کرد.

در سال ۲۰۱۴ زمنیس با نسل جدید BestSound Technology، یک فناری جدید به نام binax را در سمعک ها معرفی کرد و سمعک ها را آپیدیت به روزرسانی نمود.

همان گونه که مشاهده می کنید، این سمعک سال به سال در حال استفاده از تکنولوژی روز دنیا بوده و به همین دلیل است که این نوع سمعک محبوبیت فراوانی دارد.

نکته ای درباره سمعک زیمنس: اگر چه شرکت زیمنس در حقیقت قدیمی ترین شرکت تولیدکننده سمعک می باشد، اما این شرکت در نهایت پس از سال ها نوآوری در سال ۲۰۱۵ واحد تولید سمعک خود را به شرکت سیوانتوس (Sivantos) واگذار نمود. در حال حاضر، برند زیمنس در زمینه تولیدات و تجهیزات شنوایی با نام سیگنیا (Signia) عرضه می گردد.

 

سمعک ویدکس : WIDEX
 

تاریخچه شرکت سمعک ویدکس به سال ۱۹۵۶ باز می گردد. این شرکت به همت آقایان توفهلم و وسترمن در کشور دانمارک تاسیس گردید. سمعک ویدکس نیز در سراسر دنیا بسیار شناخته شده است. این سمعک در حال حاضر در بیش از ۱۵۰ کشور دارای نمایندگی توزیع محصولات و همچنین خدمات پس از فروش می باشد.

علاوه بر آن، این کمپانی عظیم با بیش از نیم قرن تجربه در زمینه تولید و عرضه سمعک، از پیشگامات طراحی و تولید جدیدترین سمعک های دیجیتال روز دنیا است.

بسیاری سمعک های اخیر این کمپانی به صورت هوشمند و مجهز به تکنولوژی وایرلس بوده و از این رو محبوبیت فراوانی دارد.

این سمعک نیز برای تکنولوژی روز دنیا اهمیت فوق العاده ای قائل است.در سال ۲۰۱۵ ، ویدکس موفق شد یکه نسل متفاوتی از سمعک های فراهوشمند را به بازار عرضه نماید.

ویدکس مدعی است که یک تکنولوژی انحصاری منحصر به خود به نام Universal program Sound class technology را داراست.


سمعک اتیکن  : OTICON
 

تاریخچه سمعک اتیکن به سال ۱۹۰۴ باز می گردد. این شرکت توسط Hans Demant تاسیس گردید. این سمعک در دهه های ۶۰ و ۷۰ میلادی به عنوان شرکت پیشرو در صنعت سمعک و وسایل کمک شنوایی شناخته شد.

این کمپانی یک شعار ساده و بسیار جالب دارد که هر خریدار سمعک، با شنیدن آن به سوی این کمپانی جلب می گردد. این شعار همیشه زیر برند اتیکن نقش بسته است:

«PEOPLE FIRST»

معادل آن به فارسی می شود: «اول مردم» یا «اول کاربر»

به عبارتی این کمپانی بر این عقیده است که طراحی و ساخت بهترین سمعک، به چیزی فراتر و عالی تر از تکنولوژی و ادیولوژی نیاز دارد. مثلا فرض ممکن است که یک تکنولوژی روی سمعک ایجاد