menusearch
samaakilam.ir

خرید سمعک نامرئی سمعک مخفی در گوش سمعک ایلام سمعکی که دیده نشود

به وب سایت رسمی کلینیک تخصصی شنوایی و سمعک مرکزی ایلام خوش آمدید

(83)
(0)
سمعک 100 درصد نامرئی

سمعک داخل گوشی 100% نامرئی چیست؟

  IIC hearing aid = Invisible In the Canal hearing aid

سمعکهای کاملا نامرئی نسلهای پیشرفته ای از خانواده سمعکهای داخل گوشی میباشند که توسط جدیدترین تکنولوژی ها، قطعات سمعک  بصورت تراشه های میکرو الکترونیکی طراحی و ساخته میشوند و باعث میشوند که بتوانیم برای شنیدن طبیعی در کوچکترین سایز بیشترین قابلیتها را در اختیار داشته باشیم .

 

فروش سمعک نامرئی در ایلام

 

حتما بخوانید: سمعک داخل گوشی (کلیک کنید)

 

ساخت سمعکهای 100 درصد نامرئی نیز مانند سمعکهای داخل گوشی بر اساس قالب کانال گوش میباشند، با این تفاوت که قالب گوش باید بصورت عمقی تر و تخصصی تر گرفته شود .

برای ساخت سمعک داخل گوشی 100% نامرئی ابتدا ارزیابی کامل و دقیقی از وضعیت شنوایی شما انجام میشود و اگر نوع کاهش شنوایی شما محدودیتی ایجاد نکند، باید معاینه کانال گوش و بررسی از لحاظ سایز و ابعاد کانال گوشتان بعمل آید .

برای این که ما بتوانیم تمام قطعات سمعک نامرئی را در داخل کانال گوش شما پنهان کنیم، گوش شما باید حداقل فضای مورد نیاز را دارا باشد .

در  صورتی که شنوایی شناستان اطمینان حاصل کند که برای استفاده از سمعک نامرئی محدودیتی برایتان وجود ندارد، کار قالبگیری را آغاز خواهد نمود .

توجه داشته باشید بدلیل این که قالبگیری یک مرحله بسیار مهم در ساخت سمعک غیر قابل روئیت است، ممکن است نیاز باشد که متخصص شنوایی جندین قالب از گوش شما تهیه کند .

پس از انجام عملیات قالبگیری (معمولا بین 15تا 25دقیقه طول میکشد )، قالب اولیه جهت ساخت پوسته سمعک بر اساس دستورات و نکاتی که شنوایی شناس در نظر دارد، به لابراتوار تخصصی شرکت ارسال و پوسته سمعک ساخته میشود و سپس قطعات مختلف سمعک در درون آن قرار داده میشود . در آخر یک لایه نانو ضد آب روی تمام قطعات سمعک را میپوشاند تا مقاومت سمعک به آب، عرق و گردوغبار افزایش پیدا کند .

در مرحله بعد سمعک چهت اعمال تنظیمات نزد شنوایی شناس ارجاء داده میشود .تنظیمات تخصصی از طریق نرم افزار کامپیوتری متناسب با نوع افش شنوایی، ویژگی های شخصیتی و نیازهای شنوایی شما (و ...) بر روی نرم افزار سمعک اعمال میشود .

 

حتما بخوانید: مراحل تجویز سمعک (کلیک کنید)

 

در مرحله آخر، سمعک آماده تحویل به کاربر بوده و طی یک جلسه ویژه تمام آموزشهای لازم برای کار کردن با سمعک (تمیز کردن سمعک، تعویض باتری سمعک و ...) به شما آموزش داده خواهد شد، و شما میتوانید با حضور یافتن در کلینیک تخصصی شنوایی و سمعک مرکزی ایلام در محیطی آرام و بدون استرس براحتی این آموزشها را فرا گرفته و پاسخ همه ابهامات خود را از شنوایی شناستان دریافت کنید . بهتر است در جلسه آموزش شخص دومی هم جهت آموزش سمعک بهمراه شما باشد .

 

در ادامه با مزایا و محدودیتهای سمعکهای نامرئی بیشتر آشنا خواهید شد  . . .

 

محدودیت های استفاده از سمعک کاملا" نامرئی داخل گوشی کدامند ؟ معایب سمعک 100% نامرئی کدامند؟

 

سمعک نامرئی در ایلام

 

  • ساخت سمعک نامرئی داخل گوشی بشدت وابسته به سایز کانال گوش میباشد

برای ساخت یک سمعک داخل گوشی 100% نامرئی لازم است کانال گوش شما فضای کافی جهت قرار گرفتن تمام قطعات سمعک در داخل خود را داشته باشد، بدیهی است که سمعک داخل گوشی با تمام ظرافت و کوچک بو