menusearch
samaakilam.ir

نمایندگی رسمی شرکت سمعک اتیکن دانمارک در ایلام

به وب سایت رسمی کلینیک تخصصی شنوایی و سمعک مرکزی ایلام خوش آمدید

(71)
(0)
اتیکن دانمارک

نمایندگی رسمی سمعک اتیکن دانمارک در ایلام

سمعک اتیکن در ایلام

سمعک اتیکن دانمارک

ریشههای سمعک اتیکن به سال 1904 بر میگردد، هنگامی که Hans Demant برای خرید سمعک به منظور کمک به بهبود شنوایی همسرش به انگلستان سفر کرد.

پسر او سالها بعد، در سال 1946 اتیکن را تاسیس کرد. در دهه 60 و 70 میلادی، کمپانی اتیکن به عنوان یک کمپانی پیشرو در صنعت سمعک و وسایل کمک شنوایی در دنیا شناخته شده بود و نمایندگیهای آن در تمام دنیا فعالیتهای گستردهای را داشته و دارند. کلینیک تخصصی شنوایی و سمعک مرکزی ایلام افتخار دارد که بعنوان نمایندگی رسمی کمپانی اتیکن دانمارک در ایلام،با ارائه بروزترین سمعکها با بالاترین سطح تکنولوژی و همگام با کمپانی اصلی اتیکن در خدمت شما عزیزان باشد.

Oticon یکی از خلاق ترین تولید کنندگان دستگاه شنوایی با بیش از 110 سال تجربه با اولویت قرار دادن نیازهای افراد کمشنوا توانسته است سهم بسیار بزرگی در ایجاد راحتی شنیداری برای کاربران سمعک را به خود اختصاص دهد .

پیشرفتهای اخیر این کمپانی در ارائه تکنولوژیهای برتر در دو دهه اخیر باعث شده تا سمعک اتیکن با استقبال گستردهای در دنیا مواجه شود.

اولین سمعک کاملا اتوماتیک در دنیا در سال 1991 توسط شرکت اتیکن دانمارک به دنیا عرضه شد. شرکت اتیکن در سال 1996 با ارائه اولین سمعک کاملا دیجیتال به نام DigiFocus برای همیشه انقلابی یزرگ در صنعت شنوایی و سمعک به وجود آورد .

 

انواع سمعک

 

معرفی تکنولوژیهای پیشرفته دیجیتالی و هوش مصنوعی و سمعکهای هوشمند وایرلس (BrainHearing) و همچنین طراحی منحصر به فرد سمعکها توسط کمپانی اتیکن، این کمپانی را در رده برترین تولیدکننده سمعک در دنیا قرار داده است.

 

اتیکن مدیکال (Oticon Medical) نیز بخشی از کمپانی اتیکن است، که در زمینه سیستمهای شنوایی قابل کاشت استخوانی و دستگاه کاشت حلزون فعالیت میکند.

تولیدات این شرکت به افرادی که چالشهای شنوایی سختتری دارند، بیشتر کمک میکند.

 

در سال 2017 اتیکن سمعکی به نام Opn و در سال 2019، نسل جدید این سمعک را عرضه کرده، هر دو این سمعکها به اینترنت متصل میشوند.

سمعک Opn اولین سمعکی است که از طریق شبکه  (IFTTT) به سایر وسایل الکترونیک متصل میشود.

این سمعکها همچنین مستقیم (بدون نیاز به رابط) به گوشی موبایل آیفون، آیپد و آیپاد (MFi) متصل میشوند، بهطوریکه صدا مستقیم از دستگاههای دارای سیستم عامل iOS به سمعک Opn و Opn S ارسال میشود.

 

سمعک اتیکن

 

جدیدترین سمعکهای اتیکن Opn S، سیا (Siya) و اکسید (Xceed) نام دارند. همچنین کمپانی اتیکن بیان کرده که سطح تکنولوژی سمعک به کار رفته در سمعک سیا، Essential میباشد، اما این سمعک اکثر ویژگیها و عملکردهای سمعکهای پیشرفته (Advanced) را دارد، به علت اینکه در این سمعک از پلتفرم Velox و تکنولوژی BrainHearing استفاده شده است. اکسید جدیدترین سمعک بسیار قدرتمند (super power) اتیکن است که برای کم شنوایی های شدید تا عمیق بسیار مناسب است.

اتیکن اولین ارائه دهنده تکنولوژی سلامت شنوایی (™HearingFitness)

پیشروی اتیکن در استفاده از تکنولوژی وایرلس (بیسیم) در سمعکها این امکان را فراهم کرده، که گام بزرگی به سوی e-health بر داشته شود.

HearingFitness در Oticon ON App همانند یک اپلیکیشن ورزشی برای گوشها عمل میکند، به کاربران سمعک اطلاعات و آگاهی میدهد تا بهتر بشنوند، از شنواییشان محافظت کنند و سلامتیشان را بهبود بخشند.

اطلاعات HearingFitness بر اساس اطلاعاتی است، که از ترکیب سبک زندگی و سلامتی فرد همراه با آنالیز صداهای محیطی اطراف او بدست میآید.

این اپلیکیشن اطلاعات را از سمعکها دریافت میکند، سپس صداهای محیطی، میزان استفاده روزانه از سمعک و اطلاعات نحوه استفاده را آنالیز میکند.

همچنین HearingFitness میتواند از اطلاعات سایر اپلیکیشنها و دستگاهها از قبیل دستگاههای اندازهگیری ضربان قلب و الگوی خواب برای راهنمایی کاربر سمعک به سمت عادتها و رفتارهای سالمتر استفاده کند.

 

سلامت شنوایی

اتصال به اینترنت (اینترنت اشیاء)

سمعک Opn S ، Opn و Siya اتیکن را میتوان با دستگاهها و خدمات متصل به اینترنت برای آسانتر شدن زندگی روزمره مرتبط کرد.

اپلیکیشن Oticon ON سمعک را به شبکه اگر این، سپس آن (IFTTT.com) وصل میکند، تا کاربر سمعک به تعداد بیشماری دستگاه متصل شود و آنها را کنترل کند.

به عنوان نمونه با خدمات اگر این، سپس آن (If This Then That) شما هشداری (notification) روی اپلیکیشن و سمعکتان دریافت میکنید، اگر شخصی زنگ درب منزل شما را بزند یا هنگامی که شما یک ایمیل دریافت میکنید.

همچنین برنامه سمعک را میتوان با این خدمات به صورت اتوماتیک بر اساس موقعیت فرد (GPS) تغییر داد. امکان اتصال به اینترنت دائما رو به رشد است، بهطوریکه هر روز دستگاههای زیادی به لیست اینترنت اشیاء (IoT) اضافه میشود.

 

 

سمعک More اتیکن دانمارک ( 2021 )

وقت آن رسیده که از زندگی بیشتر لذت ببرید ...

 

 

سمعک مور اتیکن برای پشتیبانی بیشتر از مغز شما ساخته شده است !!

آیا می دانید حتی با وجود کاهش شنوایی خفیف و درمان نشده ، خطر ابتلا به زوال عقل می تواند تا دو برابر بیشتر شود ؟
در یک مطالعه 25 ساله ، ثابت شد که در افرادی که دچار کم شنوایی بوده اند ولی از سمعک استفاده نمی کردند ، خطر ابتلا به زوال عقل بیشتر بود.

و از آنجا که علم نشان می دهد ما با مغز خود میشنویم و نه با گوشمان، در نتیجه داشتن سمعکی که از مغز شما پشتیبانی می کند بسیار مهم است.

 

سمعک Oticon More با فناوری BrainHearing aid سمعک جدید ترین سمعک انقلابی است که اطلاعات بیشتری را در اختیار مغز قرار میدهد تا صدا را بهتر درک کند ، بنابراین با تلاش کمتر و توانایی به خاطر سپردن بیشتر اطلاعات شنیداری می توانید درک بهتری از گفتار داشته باشید. 


"" از مغز خود بهتر مراقبت کنید ، تا مغز شما نیز از شما بهتر مراقبت کند ""

 

سمعک Oticon More با استفاده از تکنولوژی DNN که با دوازده میلیون صدا از زندگی واقعی آموزش دیده است تقریباً همه انواع صداها را برای پشتیبانی از مغز شما شناسایی کند .

عملکرد Oticon More بیشتر از دیگر سمعک ها شبیه عملکرد مغز شماست زیرا از طریق تجربه یاد گرفته است !

در نتیجه ، با تلاش کمتر و توانایی به خاطر سپردن بیشتر اطلاعات ، حتی در محیط های پر سر و صدا ، درک بهتری از گفتار پیدا خواهید کرد .

 

 

 

سمعک Opn S اتیکن

سمعک جدید اتیکن به نام Opn S، تکامل تکنولوژی BrainHearing است، که نسبت به سمعکهای قبلی پیشرفته تر و مزایای بیشتری را در اختیار کاربر سمعک قرار میدهد. مزایایی مانند:

 • دارای باتری سمعک قابل شارژ لیتیوم-یون جدید
 • درک گفتار مانند افراد دارای شنوایی طبیعی
 • تجربه صدای 360 درجه
 • اتصال وایرلس (بیسیم) آسان
 • بدون فیدبک (سوت)

سمعک  Opn S اتیکن با استفاده از فنآوری جدید اتیکن، که به اندازه کافی برای پشتیبانی از مغز سریع است، تولید شده است. این سمعک با دقت و بدون خطا، محیط صوتی را تجزیه و تحلیل میکند و بین صداهای اشخاص تمایز قایل میشود. بنابراین باعث بهبود قابل توجهی در توانایی درک گفتار در محیطهای پُر چالش میشود و در عین حال انرژی مغز را ذخیره میکند. همچنین اطلاعات دقیقتری در اختیار کاربران قرار میدهد تا مکانیابی و جدا کردن منابع صوتی آسانتر شود و کاربران بتوانند روی آنچه مهم هست، تمرکز کنند. این اتفاق خیلی سریع رخ میدهد و توانایی شنونده را در تغییر تمرکز در صورت تمایل آسان میکند.

 

سمعک اتیکن

 

ویژگیهای اصلی:

نگاهی گذرا به ویژگیهای اصلی پردازشگر (پلتفرم) جدید Opn S:

 • پردازشگر Velox S: کمپانی اتیکن ادعا میکند، این پردازشگر جدید از قدرت پردازش بسیار بالایی برخوردار است، سریعتر است، ردیابهای بسیار حساس جدید دارد و حافظه را افزایش میدهد. آنها همچنین میگویند به اندازهای قدرتمند است، که میتواند 56000 بار در ثانیه بیشتر نسبت به (مدلهای قبلی) اطلاعات را تجزیه و تحلیل کند.
 • تقویت کننده OpenSound: آنها متعقدند سمعک Opn S در محیطهای پر سر و صدا روزمره به کسانی که نیاز به شنیدن در این محیطها دارند، کمک بیشتری میکند.
 • بهینهساز OpenSound: این سیستم مانع از فیدبک (سوت سمعک) میشود، تا تقویت ایدهآل را ارائه دهد، حتی در موارد Open-fitting.
 • miniRITE-R جدید: باتری سمعک قابل شارژ جدید، که منجر به ارائه بهترین تجربه شنیداری، انتقال صدا از دستگاههای دارای بلوتوث و قدرت کافی برای دوام در روز را ارائه می دهد.

برای سمعکهای MiniRITE میتوان از چهار رسیور (بلندگو) با قدرتهای مختلف استفاده کرد، بدین معنی که برای کم شنواییهای ملایم، متوسط، شدید و شدید تا عمیق مناسب میباشند.

سه سطح تکنولوژی

سمعک جدید Opn S در سه سطح تکنولوژی تولید شده است.

 • Opn S 1 
 • Opn S 2 
 • Opn S 3 

 

اتصال آسان به تلفن همراه و دستگاههای دیگر

هر سه مدل دارای تکنولوژی ساخته شده برای آیفون (MFi) میباشند. بدون نیاز به رابط (استریمر) صدا را از طریق تلفن همراه آیفون، آیپد یا آیپاد خود واضحتر و بصورت استریو در هر دو گوش میشنوید. این سمعکها عملکردی مانند یک جفت هندزفری بیسیم دارند، بهطوریکه شما میتوانید موسیقی را بصورت استریو و با کیفیت بالا از طریق سمعکهای خود بشنوید. چنانچه تلفن همراه شما داری سیستم عامل اندروید است، صدای تلفن یا موسیقی از طریق رابط (استریمر) به سمعکها ارسال میشود. همچنین با استفاده از TV Adapter صدای تلویزیون مستقیم به سمعکهای شما ارسال میشود.

 درک گفتار مانند افراد دارای شنوایی طبیعی

بزرگترین چالش برای افراد مبتلا به کم شنوایی درک گفتار در محیطهای پر سر و صدا و هنگام صحبت کردن هم زمان چند نفر با هم است. سمعک Oticon Opn S این محدودیتها را از بین برده است. تحقیقات نشان داده است، که درک گفتار بهتر و با تلاش کمتری در محیطهای پر سر و صدا نسبت به نسل قبلی سمعکها صورت میگیرد. سمعک Opn S به شما امکان می دهد تا در شرایط شنیداری دشوار، دقیقاً مانند افرادی که دارای شنوایی طبیعی هستند، نقش فعالی داشته باشید.

تجربه صدای 360 درجه (تمرکز روی گفتار یک تا چند گوینده)

ویژگی بسیار جذاب و کاربردی سمعک های OPN: سمعکهای قبلی در محیطهای پر سر و صدا روی یک گوینده تمرکز میکنند ( مانند شخصی که درست جلوی شماست ) و تمام صداهای دیگر را سرکوب (کاهش) میکنند. فنآوری سمعک Opn S  به شما امکان دسترسی به تمامی صداهای اطراف شما، از جمله گفتار را میدهد و این امکان را برای شما فراهم میکند تا روی صداهایی تمرکز کنید، که تمایل دارید بشنوید.

نتیجه این فنآوری این است، که شما با تلاش کمتر گفتار را بهتر درک خواهید کرد. اکنون، میتوانید براحتی  در تمام گفتگوها شرکت کنید، حتی در محیط شنیداری پُر چالش، مانند یک شام خانوادگی یا ملاقات کاری در رستوران.

به تصویر زیر دقت کنید: شما با سمعکهای OPN S  براحتی صدای تمامی افرادی که درحال صحبت هستند را بصورت مجزا و با کیفیت عالی خواهید شنید و بر روی صدای شخص دلخواهتان تمرکز میکنید .

 

صدای سمعک

بدون فیدبک (سوت) آزاردهنده

فنآوری موفقیتآمیز در سمعک Opn S فیدبک را قبل از وقوع متوقف میکند. اکنون، شما میتوانید از سمعکهای خود همه جا استفاده کنید، بدون اینکه در مورد سوت کشیدن سمعکهای خود نگرانی داشته باشید.

انواع سمعک Opn S

 

سمعک Opn S miniRITE اتیکن

سمعک Opn S miniRITE، با استفاده از باتری سمعک سایز 312  کار میکند. این سمعک وایرلس، کوچک و قوی است و دارای قدرت تصمیمگیری فوقالعادهای در محیطهای مختلف شنیداری است.

 

سمعک Opn S miniRITE-R اتیکن

این سمعک وایرلس اتیکن قابل شارژ است. با استفاده از باتری سمعک قابل شارژ لیتیوم-یون جدید، میتوان 16 ساعت از سمعک استفاده کرد و پنج ساعت هم صدا را از دستگاههای دارای بلوتوث مثل تلفن همراه دریافت کرد. این سمعک همچنین دارای مدار تلفن (تلهکویل) است.

 

سمعک Opn S MiniRITE-T اتیکن

این سمعک وایرلس اتیکن دارای تلهکویل و دکمه فشاری برای تغییر راحت ولوم صدا و برنامه سمعک است. سایز باتری این سمعک 312 است.

 

سمعک Opn S BTE13 PP اتیکن

سمعک Opn S BTE13 PP قوی، کوچک و سبک است. برای افرادی که کم شنوایی شدید تا عمیق دارند، مناسب است. این سمعک plus power دارای تلهکویل، دکمه فشاری برای تغییر راحت ولوم صدا و برنامه سمعک و همچنین دارای یک نشانگر LED دو رنگ برای نظارت بر وضعیت سمعک برای کاربران، والدین و پرستاران میباشد.

 

سمعک OPN در ایلام

سمعک سیا (Siya) اتیکن

سمعک سیا اتیکن از طریق تقویت جزئیات صدا به شما کمک میکند، بهطوری که شما میتوانید با شنیدن جزئیات روی تمامی لحظههای ارزشمند تمرکز کنید.

سمعک Siya از تکنولوژی ™BrainHearing استفاده میکند، با این تکنولوژی مغز شما صداها را راحتتر درک میکند.

ویژگیهای سمعک Siya:

 • کیفیت صدای عالی
 • اتصال بیسیم آسان
 • کاهنده نویز موثر
 • انتخاب در انواع مدلها

 

آمپلیفایر و پردازنده های قدرتمند سمعک سیا اتیکن، صدا را 50 برابر سریعتر از دیگر سمعکها پردازش میکند.

این پردازش سریع باعث وضوح بالای صدا میشود، بهطوریکه شما میتوانید جزئیات صدا را در هر لحظه بشنوید.

همچنین سمعک اتیکن مدل Siya، به شما کمک میکند تا بتوانید روی صداهایی که برای شنیدن انتخاب میکنید، تمرکز کنید.

این سمعک مدار کاهنده نویز قوی دارد بهطوری که خیلی سریع نویز(سر و صدای اضافی) بین کلمات را کاهش میدهد.

با سمعک های جدید اتیکن هنگام گوش دادن به مکالمات در محیطهای نویزی مانند زمان صرف شام در رستوران کیفیت صداها را بسیار راحتتر احساس خواهید کرد .

 

وضوح بالای صدا

سمعک Siya اتیکن جزئیات طبیعی صدا را ثبت میکند و دوباره این جزئیات را تولید میکند. این فرایند که منجر به وضوح بالای گفتار میشود با کمک 48 کانال پردازش فرکانسی صورت میگیرد.

تمرکز و واکنش بسیار سریع

دایرکشنالیتی چند باندی LX با روشهای به سرعت از تقویت منابع نویزی مزاحم جلوگیری میکند.

سمعک Siya، دایرکشنالیتی را به طور جداگانه در 15 باند فرکانسی مستقل اعمال میکند.

این عمل سبب میشود تا زمانیکه دایرکشنالیتی کامل در تمامی باندهای فرکانسی لازم نشود، سمعک در برخی از باندهای فرکانسی به منابع نویزی عکسالعملی نداشته باشد یا اینکه عکسالعملی تدریجی داشته باشد.

کاهنده نویز پیشرفته

کاهنده نویز LX طوری طراحی شده که با فراهم کردن تجربه شنیداری راحت، باعث بهبود درک گفتار در محیطهای شلوغ و پر سر و صدا میشود.

کاهنده نویز LX با کمک تراشه Velox نویزهای مزاحم (حتی نویز بین کلمات) را خیلی سریع کاهش میدهد.

تراکم و تقویت دقیق صدا

مدار تراکم LX از تراکم دامنه پویایی وسیع (WDRC) استفاده میکند تا شنیدپذیری در محدوده وسیعتری را برای فرد کم شنوا فراهم کند.

سرعت بالای آن باعث میشود، تا صدا را در محدوده شنوایی فرد با روشی دقیق متراکم و تقویت کند. این عملکرد منجر به پویایی بیشتر و صدایی صافتر میشود.

 

قابلیت شارژ باتری

مدل RITE سمعک Siya اتیکن را میتوان بوسیله تعویض درب باتری به یک سمعک قابل شارژ تبدیل کرد.

کاربر سمعک میتواند به سادگی سمعکهایش را در شب شارژ کند و در طول روز از آن استفاده کند.

همچنین در صورت نیاز میتواند از باتریهای یک بار مصرف هم استفاده کند.

 

درجه حفاظت IP68

سمعک اتیکن سیا (Siya) طوری طراحی شده که محکم و مقاوم باشد.

تمامی قطعات اصلی آن برای محافظت از آب و گرد و غبار دارای پوشش نانو میباشند. درجه حفاظت این سمعک IP68 می باشد.

اتصال وایرلس

در سمعک اتیکن Siya از سطح تکنولوژی Essential و بلوتوث 2.4 kHz با مصرف باتری کم برای اتصال بیسیم به تمامی گوشیهای موبایل هوشمند استفاده شده است.

ارسال صدا از دستگاههای دارای بلوتوث به سمعک با کیفیت عالی، با محدوده فرکانسی وسیع (7.5 kHz) و خیلی سریع، بدون هیچ گونه نویز اضافی انجام میشود.

لوازم جانبی بیسیم سمعک سیا (Siya):

سمعک سیا اتیکن قابلیت ارتباط گیری با بیشتر لوازم جانبی را دارد

 

حتما بخوانید:لوازم جانبی سمعک

 

سمعک شارژی ضد آب اتیکن

 

 

سمعک سنسئی مخصوص کودکان ( Sensei )

مشخصات سمعک سنسئي اتيکن بشرح زير است:

 1. سمعک سنسئي جز سمعک هاي هوشمند است
 2. اين سمعک قابليت يادگيري دارد
 3. سمعک سنسئي مخصوص کودکان است علت آن بالاترين کيفيت صدا آن است.
 4. اين سمعک در انواع رنگ موجود است.
 5. سايز اين سمعک نسبت به سمعک هاي ديگر بسيار ظريف است.
 6. سمعک اتيکن 2018 داري برنامه وايرلس است، ازاينرو شما مي توانيد با تلفن همراه خود سمعک را تنظيم کنيد
 7. سمعک اتيکن کاملا ضد آب است ازاينرو شما مي توانيد براحتي در محيط هاي شرجي و زير باران از آن استفاده کنيد.
 8. سمعک اتيکن کاملا ضد آلرژي است و پوست کودک شما را ملتهب نمي کند
 9. سمعک اتيکن کاملا صدايي صاف و زلال دارد و سمعک اصلا سوت نمي کشد.
 • سمعک اتيکن داراي برنامه مخصوص براي شنيدن تلفن، صداي تلويزيون است.
 • سمعک اتيکن سنسئي داراي برنامه بلوتوث است ازاينرو در کلاس درس کودک شما صداي معلم را براحتي مي شنود.
 • سايز باتري اين سمعک 13 و 312 است.
 • سمعک اتيکن داراي در محافظ باتري است. از اينرو کودک شما نمي تواند در باتري را باز کند و امکان قورت دادن بارتي سمعک صفر است.

 

شعار سمعک سنسئي در سال 2018:

هر کودکي سزاوار بهترين ها است.

 

سمعک سنسئی جدید اتیکن در ایلام

 

 

 

 

 


تکنولوژی BrainHearing :

سمعک های Ria2، Nera2 و Alta2 هم از خانواده سمعک های محبوب کمپانی اتیکن می باشند.

این سه خانواده جدید، براساس بالاترین سطح تکنولوژی سمعک های وایرلس BrainHearing طراحی شده اند و بر پلت فرم IniumSense تجهیز شده اند.

مهم تر از همه، قدرت پردازش در این سمعک ه نبسبت به قبل  30 درصد افزایش یافته است، که منجر به افزایش مزایای استفاده در کاربران می شود.

همچنین این گروه دارای معیار IP58 و مقاوم در برابر نفوذ آب، رطوبت و گرد و غبار می باشد.

تمام کلیدها و دکمه ها برای جلوگیری از ورود آب و رطوبت دارای پوشش نانو هستند.

مزیت دیگر این خانواده ارتباط بی سیم با تلفن، تلویزیون و سایر وسایل دارای بلوتوث که منجر به افزایش ارتباطات برای افراد می شود.

 

مزایا :

 • درک بهتر گفتار آهسته در گفتگوهای خصوصی
 • درک بهتر گفتار در محیط های پر سروصدا، خستگی و تلاش کمتر در شرایط دشوار شنیداری در طول روز
 • تفکیک بهتر اصوات برای ایجاد محیط صوتی واقعی تر
 • تامین اکثر نیازهای فردی کاربران، در نتیجه رضایت بیشتر آنها
 • افزایش قابلیت تمرکز و توجه در محیط های مختلف و پرچالش
 • ارائه صدایی با کیفیت طبیعی، بدون سوت زدن یا اعوجاج در شرایط دشوار شنیداری

 

معرفی تکنولوژی وزوز گوش Tinnitus SoundSupport :

این تکنولوژی دارای کامل ترین مولدهای صوتی مانند صدای دریا و کنترل های متعدد صوتی می باشد. اکنون ما این امکان را داریم تا با سمعک های اتیکن صداهای تسکین بخش جدیدی را نسبت به گزینه های مرسوم و قدیمی تر، به بیمار ارائه دهیم . این تکنولوژی بخشی از مجموعه مدیریت وزوز گوش در کمپانی اتیکن است که به کنترل هرچه بهتر این معضل کمک می کند.

هم اکنون این تکنولوژی در سمعک های خانواده Alta2Pro Ti ، Nera2Pro Ti ، Ria2Pro Ti ، در مدلهای RITE، miniRITE و BTE موجود است.

 

سمعک Alta2 اتیکن 

در این سمعک اتیکن از بالاترین سطح تکنولوژی BrainHearing استفاده شده است. سمعک Alta2 اتیکن به معنی واقعی، باعث تغییر در رویکرد مراقبتهای شنوایی شده است. بهبود راهکارهای فردی در ارتباط با تواناییهای شنیداری کاربر تا 30 درصد، شنیدن در شرایط دشوار شنیداری با تلاش و خستگی کمتر از مزایای سمعک Alta2 اتیکن میباشد.

 • درک بهتر گفتار آهسته در گفتگوهای خصوصی
 • درک بهتر گفتار در محیطهای پر سرو صدا، خستگی و تلاش کمتر در شرایط دشوار شنیداری در طول روز
 • تفکیک بهتر اصوات برای ایجاد محیط صوتی واقعیتر
 • تامین اکثر نیازهای فردی کاربران، در نتیجه رضایت بیشتر آنها
 • افزایش قابلیت تمرکز و توجه در محیطهای مختلف و پر چالش
 • ارائه صدایی با کیفیت طبیعی، بدون سوت زدن یا اعوجاج در شرایط دشوار شنیداری

 

سمعک اینیوم اتیکن در ایلام

 

سمعک Nera2 اتیکن 

در این سمعک اتیکن از تکنولوژی BrainHearing در سطحی پیشرفته استفاده شده است. مزایای سمعک Nera2 اتیکن:

 • درک بهتر گفتار در گفتگوهای خصوصی
 • افزایش تفکیک برای ایجاد موقعیت های واقعیتر
 • تامین اکثر نیازهای فردی کاربران، در نتیجه رضایت بیشتر آنها
 • افزایش قابلیت تمرکز و توجه در محیطهای مختلف و پُر چالش
 • ارائه صدایی با کیفیت طبیعی، بدون سوت زدن یا اعوجاج در شرایط دشوار شنیداری

سمعک Ria2 اتیکن 

در این سمعک اتیکن از تکنولوژی BrainHearing در سطح پایه استفاده شده است. سمعک اتیکن ria 2 از بهترین کیفیت صوتی در گروه پایه برخوردار است.

 • درک بهتر گفتار
 • تامین اکثر نیازهای فردی کاربران، در نتیجه رضایت بیشتر آنها
 • افزایش قابلیت تمرکز و توجه در محیطهای مختف و پر چالش
 • ارائه صدایی با کیفیت طبیعی، بدون سوت زدن یا اعوجاج در شرایط دشوار شنیداری

سمعک Dynamo اتیکن

قدرت مغز شما

سمعک Dynamo اتیکن به عنوان یک راهکار قدرتمند برای به حداکثر رساندن قدرت درک گفتار طراحی شده است. این سمعک بر اساس پلتفرم IniumSense و تکنولوژی BrainHearing تولید شده است.

تکنولوژی انتقال فرکانسی اتیکن تحت عنوان Speech Rescuse در ترکیب با سیستم تراکمی پیشرفته اتیکن و سیستم Speech Gurde E فراهم کننده بالاترین میزان درک گفتار است.

 • افزایش درک
 • توانایی شنیدن اصوات فرکانس بالا مانند «س» و «ت»
 • درک بهتر گفتار در محیطهای پر سرو صدا، خستگی و تلاش کمتر در شرایط دشوار در طول روز
 • تامین اکثر نیازهای فردی کاربران، در نتیجه رضایت بیشتر آنها
 • ارائه صدایی با کیفیت طبیعی، بدون سوت زدن یا اعوجاج در شرایط دشوار شنیداری
 • بالانس بایمودال برای درک مطلوب گفتار و موقعیتی با هر دو تحریک صوتی و الکتریکی

 

سمعک Plus Power اتیکن

تصور کنید که میتوانستید برای بیمارتان که به افت شنوایی شدید مبتلا است، سمعکی با اندازه کوچک همراه با سیگنال واضح و دارای جزییات برای تجربه شرایط شنیداری واقعی ارائه دهید. این امر با سمعکهای پشت گوشی اتیکن به نام BTE13 105 Plus Power ممکن میشود.

سمعک پلاس پاور کاملا کوچک و در عین حال قدرتمند است و سیگنالی شبیه به سیگنال اصلی ارائه میکند. با رسیورهای جدید و قدرت پردازشی 30 درصد بیشتر امکان ارائه خروجی درحد سمعک سوپرپاور را ممکن میسازد.

 

سمعک قدرتمند در ایلام

سمعک INO Pro اتیکن

سمعک INO Pro اتیکن، یک سمعک کاملا دیجیتال و هوشمند میباشد، که در گروه سمعکهای تکنولوژی Rise 2 قرار میگیرد.

ویژگیهای فنی:

 • دارای 8 کانال پردازش سیگنال
 • دارای پهنای باند فرکانسی 8000 هرتز
 • امکان جایگزین کردن تیوب نازک به جای هوک جهت تجویز باز (open-fitting)
 • دارای تکنولوژی رسیور داخل کانال
 • برخوردار از میکروفن دایرکشنال
 • دارای مدار کاهنده نویز برای افزایش راحتی شنیداری
 • دارای تکنولوژی داینامیک حذف فیدبک
 • دارای مدار کنترل فیدبک
 • قابلیت برنامهریزی 4 برنامه شنیداری
 • قابلیت اندازهگیری آستانههای بیمار با استفاده از In-Situ Audiometry
 • دارای تلهکویل و امکان اتصال به سیستم FM و DAI

 

سمعک HIT اتیکن 

سمعک hit اتیکن، یک سمعک کاملا دیجیتال و هوشمند میباشد، که در گروه سمعکهای تکنولوژی Rise قرار میگیرد.

ویژگیهای فنی سمعک hit:

 • دارای 6 کانال پردازش سیگنال
 • دارای پهنای باند فرکانسی 8000 هرتز
 • امکان جایگزین کردن تیوب نازک به جای هوک جهت تجویز باز (open-fitting)
 • برخوردار از میکروفن دایرکشنال
 • دارای مدار کاهنده نویز برای افزایش راحتی شنیداری
 • دارای تکنولوژی داینامیک حذف فیدبک
 • دارای مدار کنترل فیدبک
 • قابلیت برنامهریزی 4 برنامه شنیداری
 • دارای تلهکویل و امکان اتصال به سیستم FM و DAI

 

سمعک get اتیکن

سمعک get اتیکن، یک سمعک کاملا دیجیتال و هوشمند میباشد، که در گروه سمعکهای تکنولوژی Rise  قرار میگیرد.

ویژگیهای فنی :

 • دارای 4 کانال پردازش سیگنال
 • دارای پهنای باند فرکانسی 6500 هرتز
 • امکان جایگزین کردن تیوب نازک به جای هوک جهت تجویز باز (open-fitting)
 • برخوردار از میکروفن دایرکشنال
 • دارای مدار کاهنده نویز برای افزایش راحتی شنیداری
 • دارای تکنولوژی داینامیک حذف فیدبک
 • دارای مدار کنترل فیدبک
 • قابلیت برنامهریزی 4 برنامه شنیداری
 • قابلیت اندازهگیری آستانههای بیمار با استفاده از In-Situ Audiometry
 • دارای تلهکویل و امکان اتصال به سیستم FM و DAI

 

 

لوازم جانبی سمعک(کلیک کنید)

لوازم جانبی سمعک در ایلام

 

 

 

معرفی تکنولوژی انقلابی سمعکهای رده opn 

 

 

 

دانلود نرم افزار OTICON ON  مخصوص گوشی های اندروید (کلیک کنید)

نرم افزار سمعک اتیکن ایلام

 

 

معرفی سمعک ، بهترین مدل سمعک ، خرید اینترنتی سمعک

سایت رسمی ایلام

 

بهترین برند های سمعک برترین شرکت های ساخت سمعک معتبر ترین سمعک ها

بهترین برند های سمعک

 

خرید سمعک اتیکن دانمارک

 

 

معرفی کامل سمعک های کمپانی اتیکن دانمارک

 

خرید سمعک سونیک آمریکا

 

معرفی کامل سمعک های کمپانی سونیک آمریکا

 

خرید سمعک برنافن سوئیس

 

معرفی کامل سمعک های کمپانی برنافن سوئیس

 

خرید سمعک سیگنیا سنگاپور 

 

معرفی کامل سمعک های کمپانی سیگنیا سنگاپور

 

خرید سمعک زیمنس آلمان

 

معرفی کامل سمعک های کمپانی زیمنس آلمان

 

خرید سمعک بلتون آمریکا

 

معرفی کامل سمعک های کمپانی بلتون آمریکا

 

خرید سمعک هانساتون آلمان 

 

معرفی سمعکهای کمپانی هانساتون آلمان

 

خرید سمعک ویدکس دانمارک

 

معرفی سمعکهای کمپانی ویدکس دانمارک

 

خرید سمعک فوناک سوئیس

 

معرفی سمعکهای کمپانی فوناک سوئیس

 

خرید سمعک یونیترون کانادا

 

معرفی سمعکهای کمپانی یونیترون کانادا

 

خرید سمعک استارکی آمریکا

 

معرفی سمعکهای کمپانی استارکی آمریکا

 

خرید سمعک اینترتون دانمارک

 

معرفی سمعکهای کمپانی اینترتون دانمارک

 

خرید سمعک ریساند دانمارک

 

معرفی کامل سمعک های کمپانی ریساند دانمارک

 

خرید سمعک رکستون آلمان

 

معرفی کامل سمعک های کمپانی رکستون آلمان

 

خرید سمعک A M آلمان

 

معرفی کامل سمعک های کمپانی a&m آلمان

 

خرید سمعک ادیوسرویس آلمان

 

معرفی کامل سمعک های کمپانی ادیوسرویس آلمان

 

خرید سمعک فیلیپس هلند

 

معرفی کامل سمعک های کمپانی فیلیپس هلند

 

 

بهترین قیمت سمعک مناسب ترین قیمت سمعک قیمت سمعک ارزش سمعک

قیمت سمعک

 

درباره گوش ، درباره شنوایی ، شنوایی چیست ؟ گوش چیست ؟ معرفی ساختار شنوایی ، معرفی گوش ، معرفی شنوایی

انواع کمشنوایی

 

معرفی تست های شنوایی ، معرفی تست های گوش ، تست های شنوایی کدامند ؟  انواع تست های شنوایی ، تست گوش

ارزیابی های شنوایی

 

در باره کلینیک شنوایی و سمعک مرکزی ایلام ، معرفی کلینیک شنوایی ، معرفی کلینیک سمعک ، معرفی ایلام

کلینیک ایلام