menusearch
samaakilam.ir

نمایندگی رسمی شرکت سمعک اتیکن دانمارک در ایلام

به وب سایت رسمی کلینیک تخصصی شنوایی و سمعک مرکزی ایلام خوش آمدید

(70)
(0)
اتیکن دانمارک

نمایندگی رسمی سمعک اتیکن دانمارک در ایلام

سمعک اتیکن در ایلام

سمعک اتیکن دانمارک

ریشههای سمعک اتیکن به سال 1904 بر میگردد، هنگامی که Hans Demant برای خرید سمعک به منظور کمک به بهبود شنوایی همسرش به انگلستان سفر کرد.

پسر او سالها بعد، در سال 1946 اتیکن را تاسیس کرد. در دهه 60 و 70 میلادی، کمپانی اتیکن به عنوان یک کمپانی پیشرو در صنعت سمعک و وسایل کمک شنوایی در دنیا شناخته شده بود و نمایندگیهای آن در تمام دنیا فعالیتهای گستردهای را داشته و دارند. کلینیک تخصصی شنوایی و سمعک مرکزی ایلام افتخار دارد که بعنوان نمایندگی رسمی کمپانی اتیکن دانمارک در ایلام،با ارائه بروزترین سمعکها با بالاترین سطح تکنولوژی و همگام با کمپانی اصلی اتیکن در خدمت شما عزیزان باشد.

Oticon یکی از خلاق ترین تولید کنندگان دستگاه شنوایی با بیش از 110 سال تجربه با اولویت قرار دادن نیازهای افراد کمشنوا توانسته است سهم بسیار بزرگی در ایجاد راحتی شنیداری برای کاربران سمعک را به خود اختصاص دهد .

پیشرفتهای اخیر این کمپانی در ارائه تکنولوژیهای برتر در دو دهه اخیر باعث شده تا سمعک اتیکن با استقبال گستردهای در دنیا مواجه شود.

اولین سمعک کاملا اتوماتیک در دنیا در سال 1991 توسط شرکت اتیکن دانمارک به دنیا عرضه شد. شرکت اتیکن در سال 1996 با ارائه اولین سمعک کاملا دیجیتال به نام DigiFocus برای همیشه انقلابی یزرگ در صنعت شنوایی و سمعک به وجود آورد .

 

انواع سمعک

 

معرفی تکنولوژیهای پیشرفته دیجیتالی و هوش مصنوعی و سمعکهای هوشمند وایرلس (BrainHearing) و همچنین طراحی منحصر به فرد سمعکها توسط کمپانی اتیکن، این کمپانی را در رده برترین تولیدکننده سمعک در دنیا قرار داده است.

 

اتیکن مدیکال (Oticon Medical) نیز بخشی از کمپانی اتیکن است، که در زمینه سیستمهای شنوایی قابل کاشت استخوانی و دستگاه کاشت حلزون فعالیت میکند.

تولیدات این شرکت به افرادی که چالشهای شنوایی سختتری دارند، بیشتر کمک میکند.

 

در سال 2017 اتیکن سمعکی به نام Opn و در سال 2019، نسل جدید این سمعک را عرضه کرده، هر دو این سمعکها به اینترنت متصل میشوند.

سمعک Opn اولین سمعکی است که از طریق شبکه  (IFTTT) به سایر وسایل الکترونیک متصل میشود.

این سمعکها همچنین مستقیم (بدون نیاز به رابط) به گوشی موبایل آیفون، آیپد و آیپاد (MFi) متصل میشوند، بهطوریکه صدا مستقیم از دستگاههای دارای سیستم عامل iOS به سمعک Opn و Opn S ارسال میشود.

 

سمعک اتیکن

 

جدیدترین سمعکهای اتیکن Opn S، سیا (Siya) و اکسید (Xceed) نام دارند. همچنین کمپانی اتیکن بیان کرده که سطح تکنولوژی سمعک به کار رفته در سمعک سیا، Essential میباشد، اما این سمعک اکثر ویژگیها و عملکردهای سمعکهای پیشرفته (Advanced) را دارد، به علت اینکه در این سمعک از پلتفرم Velox و تکنولوژی BrainHearing استفاده شده است. اکسید جدیدترین سمعک بسیار قدرتمند (super power) اتیکن است که برای کم شنوایی های شدید تا عمیق بسیار مناسب است.

اتیکن اولین ارائه دهنده تکنولوژی سلامت شنوایی (™HearingFitness)

پیشروی اتیکن در استفاده از تکنولوژی وایرلس (بیسیم) در سمعکها این امکان را فراهم کرده، که گام بزرگی به سوی e-health بر داشته شود.

HearingFitness در Oticon ON App همانند یک اپلیکیشن ورزشی برای گوشها عمل میکند، به کاربران سمعک اطلاعات و آگاهی میدهد تا بهتر بشنوند، از شنواییشان محافظت کنند و سلامتیشان را بهبود بخشند.

اطلاعات HearingFitness بر اساس اطلاعاتی است، که از ترکیب سبک زندگی و سلامتی فرد همراه با آنالیز صداهای محیطی اطراف او بدست میآید.

این اپلیکیشن اطلاعات را از سمعکها دریافت میکند، سپس صداهای محیطی، میزان استفاده روزانه از سمعک و اطلاعات نحوه استفاده را آنالیز میکند.

همچنین HearingFitness میتواند از اطلاعات سایر اپلیکیشنها و دستگاهها